Kniha návštěv

Datum: 17.05.2011

Vložil: karel

Titulek: Re: Re: zakonzervovat a nechat spadnout

Vážený Jane,

pokud se budeme bavit o zavedené instituci,tak je opravdu vidět,že NTM vedou a provozují "profíci" .Jako dospělí mám akorát pocit, že si moje děti včetně mě nic neužijí a chodím okolo techniky na kterou se můžu dívat a nic víc ( opravdu záživné muzeum ).Co se týká provozu NTM tak nemohu hodnotit,ale výsledek pro mne jako návštěvníka je opravdu nudný.
Rekonstrukce NTM byla financována z peněz ministerstva kultury a pokud mě pamět neklame tak sponzor nebyl ani jediný.Sehnání peněz, bylo tedy otázkou dohodnutí se na ministerstvu a realizace rekonstrukce byle jen otázkou času vzhledem ke stavu budovy (zjednodušeně řečeno).
Z vašich internetových stránek mám pocit rétoriky komunistických procesů 50.let minulého století.Téměř v každém odstavci nacházím věty a souvětí, které ve mě budí silnou nedůvěru.
Vaše slova: "Čistírna má na víc než být pouhou kulisou. Díky její unikátní autenticitě se v ní můžete cítit jako před 100 lety. Je proto potřeba právě na tom stavět, nikoli z ní dělat prostor pro laserové show. Čistírna stačí taková jaká je" opravdu ukazují na Vaše zastaralé myšlení.Čistírna je opravdu unikátní, ale nevidím jediný důvod proč v ní nepořádat laserové show a podobné věci.Taková je doba,komunismus už naštěstí nevládne.
Moji známí se o čističe dozvěděli jenom a pouze pro to,že v ní natáčel Tom Cruis a poté jí navštívili.Za "starého vedení" ani nevěděli že existuje!
Pokud máte peníze na provoz a jste ochoten je darovat, nebo máte silného sponzora,který pokryje chod muzea tak jste zázračný člověk.

S pozdravem Karel





Zpět na diskuzi

Kontakt



+420 777 897 567