Kniha návštěv

Datum: 17.05.2011

Vložil: karel

Titulek: vážení to nemyslíte vážně

13.9.2009, druhý den po nástupu současného vedení čistírny, došlo k incidentu mezi vedením muzea a umělci, kteří v něm měli realizovat plánovanou performanci. Z incidentu dokonce existuje zvukový záznam, kde si můžete poslechnout vystupování současného ředitele Věžníka a tehdejšího správního rady Nováka. Argumentují, že umělci nekomunikovali s vedením - jak ale bývali mohli, když se vedení den předtím změnilo? Kdo více poškodil památkově chráněný objekt? Umělci svou jednodenní performancí nebo Věžník s Brunou za dva roky rautů?....................................................................................................................................................................................

Vážení, "incident" ve kterém se dožaduje skupina lidí uskutečnění akce, na kterou nemá smlouvu a s tím spjaté veškeré bezpečnostní , organizační a další věci spojené s konáním akce, je opravdu ukázkou toho, na jakém principu funguje tento web.
Copak by jste psali v případě, že by se akce uskutečnila, objekt vyhořel nebo se někdo při akci zabil, nebo poškodil zařízení v budově nebo budovu samotnou??
NELEGÁLNÍ AKCE NA KTERÉ SE POŠKODILO VYBAVENÍ ČISTIČKY.......UMĚLCI BEZ SMLOUVY ZAPÁLILY ČISTIČKU.VEDENÍ NEMÁ PODESANOU SMLOUVU,KDO TO ZAPLATÍ............NA NEORGANIZOVANÉ PERFORMER SE ZABIL NÁVŠTĚVNÍK,PROTOŽE POŘADATELE NEZVLÁDLI DAV..............

Pokud si na stránky dáte audio důkaz, který protiřečí článku?Možná investujte svůj čas( cca 17 minut ) a poslechněte si tento záznam.

Znovu opakuji: nejsem ani jsem nikdy nebyl jakkoliv propojen s vedením čističky ani čističkou samotnou.Pouze mě zaujala reportáž na čt o devastaci a degradaci čističky a podíval jsem se na Vaše web stránky.Od této chvíle se stále více ujišťuji o účelových článcích, videích a fotografiích zde umístěných.Vše je zde podáváno podobnou rétorikou,jakou měla Dělnická strana na svých xenofobních stránkách.

NESNAŽÍM SE TAKÉ DOKÁZAT, ŽE VŠE UVEDENÉ NA TĚCHTO STRÁNKÁCH JE LEŽ A NEPRAVDA. ALE PRO PRŮMĚRNÉHO ČLOVĚKA JE FORMA PODÁVÁNÍ ČLÁNKŮ A FAKTŮ NA TOMTO WEBU DOSTI NEDŮVĚRYHODNÁ.


S pozdravem, Karel





Zpět na diskuzi

Kontakt



+420 777 897 567